sobota, 9 września 2017

Spacer

Moja przyjaciółka Pani Jola zainicjowała dzisiaj spacer zainspirowana cudną pogodą, która zapowiadała nadejście złotej jesieni. Mojego ulubionego "babiego lata".
Osobiście uważam, że to najpiękniejsza pora roku, pełna koloru i pięknego światła.
Spacer odbył się w malowniczych okolicznościach Skałek Twardowskiego, jednego z piękniejszych, naturalnych parków  Krakowa.
Jednak nie park stał się tematem tego postu a Pani Jola, prezentująca z wdziękiem atrakcyjny ubiór na taką sobotnią, spacerową okazję.
Koniecznie muszę dodać, że praktyczna Pani Jola w plecaczku ma pantofle na koturnie, które zastąpią wygodne sandały w dalszym celebrowaniu pięknego popołudnia w miejskich okolicznościach przyrody.

16 komentarzy:

 1. Bardzo fajna ta Pani Jola ☺ Fantastyczny zestaw spacerowy wygodny i elegancki, z piękną bluzką w moje ulubione ostatnio jasne kwiaty na ciemnym tle ☺ Świetna zapobiegawczo zawartość plecaczka ☺ Pozdrawiam serdecznie obie Panie albo obie Dziewczyny ☺😙😙

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Rzeczywiście stylizacja spacerowa bardzo udana :) Dziękujemy :)

   Usuń
 2. Pozdrawiam serdecznie obie Panie. Masz rację ten rodzaj jesieni jest bardzo miły i sprzyjający robieniu udanych zdjęć, bo nie ma jak jesienne światło. Pani Jola równie elegancka jak Ty Grażynko. Buziaczki serdeczne.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bardzo dziękujemy ,Krysiu, za miły komentarz. Ściskam:)

   Usuń
 3. Fajny zestaw na spacer. Kocham biel na wszystkich częściach garderoby, ale dzisiaj zachwyciłam się bluzką. Całość na wielki plus. Pozdrawiam serdeczne :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Niestety jesień wpływa na mnie depresyjnie :) dzięki więc za takie ciepłe zdjęcia na poprawienie nastroju ;))) . Pani Jola wygląda na tej wycieczce parkowej bardzo fantastycznie. Bluzka i sandały cudne :)))) Pozdrawiam Panie serdecznie - kisses - Margot :)))

  OdpowiedzUsuń
 5. Pani Jola ma talent do tworzenia pieknych stylizacji:) Grazynko pozdrawiam bardzo serdecznie Ciebie i pania Jole,Renata

  OdpowiedzUsuń
 6. Świetny strój na taki spacer, pani Jola pięknie się prezentuje a za jesienią nie przepadam choć jesienne kolory zachwycają 😊serdecznie pozdrawiam...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Złota jesień jest piękna i posiada odpowiednią temperaturę powietrza, a kolory zachwycają ,niestety ,nie ma na planecie Ziemia miejsca, w którym istniałby taki klimat przez cały rok. Pozdrawiam Basiu.

   Usuń
 7. No proszę, prawdziwa kobieta zawsze ma przy sobie szpilki! ;D Też często zabieram ze sobą "obuwie zmienne" ale odwrotnie, raczej jest to coś wygodnego ;) a Pani Jola wygląda rewelacyjnie :)Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Najważniejsze jest zdrowie, dlatego ja dla odstresowania się oglądam
  śmieszne filmy na

  humornia123.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 9. Ralph Lauren t shirt może stanowić doskonałe uzupełnienie wielu stylizacji i to zarówno tych bardziej, jak i mniej formalnych. Zdecydowanie warto posiadać takie perełki.
  tralph lauren t shirt

  OdpowiedzUsuń